Americká hypotéka kalkulačka

Finance potřebuje každý z nás. Pokud však hledáte vyšší půjčku čili potřebujete více než pár tisíc nebo desítek tisíc, jistě se budete obracet na banky, abyste získali vysoký úvěr a dosáhli na co nejnižší procenta úroků. Takto přemýšlí mnoho klientů, jenomže v bankách často narazí na pár problémů. Mezi základní patří registry a nízké příjmy. Registry se projíždí vždy, když žádáte o půjčku a banky si tyto mechanismy hodně hlídají. Pokud máte záznam v bankovním nebo nebankovním registru, tak úvěr nezískáte. Dalším kritériem bývají nízké příjmy, kvůli kterým klienti na úvěr nedosáhnou. Co v takovém případě dělat? Má situace i jiné východisko? Jaké tedy bude řešení? 

Obrátit se můžete na americkou hypotéku. S penězi můžete naložit podle libosti, a jelikož ručíte nemovitostí, budete mít i nízkou úrokovou sazbu, takže nebudete mít problém splácet měsíční splátky. 

Americká hypotéka nebankovního typu se v dnešní době poskytuje jako podnikatelské úvěr čili pouze podnikatelům a firmám. Pro běžné spotřebitele zde máme připravený jiný typ úvěru. 

Výpočet úvěru 

Pro výpočet můžete použít americkou hypoteční kalkulačku, kterou můžete nalézt na internetu. Základní veličiny pro výpočet zůstávají stejné. Jedná se o typ úvěru, u kterého ručíte nemovitostí. Za nemovitost získáte finance. Bude se jednat o odhadovou částku, s níž budeme pracovat. Jakmile nemovitost odhadneme, například byt, dům, pozemek, chatu nebo v případě podnikatelů komerční prostory, firemní objekty, haly, správní budovy, kancelářské prostory či jiné nemovitosti, získáte z této odhadní ceny procenta. TY se pohybují až do výše 70% odhadní hodnoty. 

K tomu přidáme dobu splácení. Doba splácení bude rozložená od jednoho roku až po dobu třiceti let a sami si ji můžete určit. Splátky probíhají měsíčně na účet. 

Předem neplatíte žádné poplatky a žádné vás nečekají ani na konci, takže poslední veličinou, se kterou budeme provádět výpočet je úroková sazba. Ta se může pohybovat již od 3 % p.a.  Pokud nemáte záznam, můžeme začít na takto nízké úrokové sazbě. Pokud máte, i přesto můžete získat úvěr, ale sazba bude o něco vyšší.


Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *