Půjčte si až 10 000 Kč z pohodlí domova

Internet není jen fenomén, ale také skvělý pomocník. Pokud internet využíváme efektivně, můžeme ušetřit spoustu svého času. Lze díky němu platit složenky (odpadá nutnost návštěv pošty), objednávat  elektroniku, oblečení nebo jídlo (odpadná nutnost návštěv obchodů a obchodních center) anebo si prostřednictvím internetu můžeme jednoduše vyřídit půjčku. Zní to neuvěřitelně, ale je to opravdu tak. Jediné, co k tomu, abyste si u Kouzelné půjčky z pohodlí domova půjčili až 10 000 Kč, je internet a mobilní telefon. Vyřízení půjčky je rychlé a efektivní. Navíc odpadá nutnost navštěvovat pobočku a jednat s často nepříjemnými úředníky.

Kouzelná půjčka je nebankovní poskytovatel krátkodobých půjček, takzvaných půjček do výplaty. Standardní výše půjčky je až 10 000 Kč a splatnost 2 až 30 dnů. Novým klientům navíc poskytne Kouzelná půjčka první půjčku zcela zdarma. Pokud si chcete služby Kouzelné půjčky vyzkoušet, máte šanci. Nebude vás to stát ani 1 Kč navíc.

Dlouhodobí klienti se mohou těšit na půjčku až 50 000 Kč. S každou řádně splacenou půjčkou je limit další půjčky navyšován až o 10 000 Kč. Znamená to, že pátou a každou další půjčku si budete moci půjčit až 50 000 Kč. Neboť je si Kouzelná půjčka vědoma toho, že finanční situace je občas nevyzpytatelná, klienti, kteří nebudou mít peníze na splacení půjčky v termínu, mohou zažádat o prodloužení její splatnosti. A to až o dalších 30 dnů za jednorázový poplatek. Lze se také dohodnout na individuálním splátkovém kalendáři.
Zaujmou-li vás služby Kouzelné půjčky natolik, že je budete doporučovat vašim přátelům, kteří Kouzelnou půjčku vyzkouší, můžete se těšit na odměnu 200 Kč. Tuto částku vám vyplatí Kouzelná půjčka za každého člověka, který si u Kouzelné půjčky díky vám půjčí. Peníze budou odeslány na bankovní účet uvedený ve vašem účtu na stránkách Kouzelné půjčky.

Pokud se chcete o nabídce Kouzelné půjčky dozvědět více, stačí navštívit její internetové stránky, kde se vše potřebné dozvíte.

Sdílet článek


Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *