Virtuální asistentka a skvělý copywriting jsou motorem pro váš byznys

Abyste si vybudovali dostatečnou zákaznickou základnu a zároveň neměli potíže při získávání klientů nových, je třeba mít pečlivě promyšlený marketing. Naštěstí existuje řada nástrojů, s nimiž vaše podnikání efektivně poroste. Na co byste se tedy měli zaměřit?

Virtuální asistentka

Virtuální asistentka se vyplatí

Umíte si představit, že váš zaměstnanec se bude umět perfektně orientovat v několika oblastech najednou? Virtuální asistentka promění tyto smělé představy ve skutečnost. Postará se vám nejen o osobní asistenci, ale též naplánuje služební cestu, připraví reporty, zastoupí vás na úřadech, podá daňové přiznání, nakoupí dárky pro obchodní partnery, vyřídí administrativu atd. Navíc dokáže mluvit až 6 jazyky, tudíž vám pomůže při expanzi na zahraniční trhy. Virtuální asistentka tak vyjde levněji než zaměstnanec, protože u ní platíte jen za to, co skutečně využijete.

Copywriting není jenom psaní

Trápíte se vymýšlením zajímavých textů, které pobídnou vaše zákazníky k uzavření obchodu? Už nemusíte. Šikovný copywriting vám poskytne texty šité na míru vašim produktům a službám. Tento marketingový nástroj se týká produktových popisů na webu, správy sociálních sítí, tvorby inzerátů, posílání newsletterů atd. Součástí této služby je rovněž analýza klíčových slov a optimalizace textů pro vyhledávače.

Call centrum Praha jako ideální volba akvizice

Je vám nepříjemné nabízet své služby a produkty po telefonu? Svěřte tuto nepopulární činnost profesionálům, jimiž je call centrum Praha. Dokáží totiž vytvořit personalizovaný callscript, díky němuž patřičně vzbudí zájem zákazníka. Tím mnohonásobně stoupá šance, že se podaří prodat váš produkt nebo službu. Specialisté vám též pomohou napsat profesionální email, jehož prostřednictvím pak už prodáte cokoliv. Ušetříte tak čas, neboť využijete kanály, které skutečně fungují.


Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *